Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

8+

Yıldan beri

Hakkımızda

1988 yılında Kına Sokak’ta küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, bugün Ankara Ostim’de 1500 m² kapalı alanda faaliyet gösteren Dizayn Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak devam etmektedir. Şirket kurucumuz Sayın İsmet Ünal’ın önderliğinde 1997 yılında kurulan Dizayn Mutfak Ekipmanları, kısa sürede sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve profesyonel iş hayatına güçlü bir adım atmıştır.

Dizayn Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Gimat Türeli İş Merkezi’nde yer alan Küresel Endüstriyel Mutfak Ekipmanları perakende satış mağazamızla geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği yapmaktadır. Gıda hazırlık, pişirme ekipmanları, gıda soğutma, bar ve kafe ürünleri, restoran ve pastane ekipmanları, bulaşıkhane ve servis ekipmanları, seyyar tezgahlar, kuzineler, endüstriyel mutfak dolapları, kebap dolapları, çalışma tezgahları ve evyeler gibi ürün gruplarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz, oteller, zincir restoranlar, hastaneler, catering firmaları, askeri tesisler ve kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktır. Uzman personelimiz, tecrübeli servis ağımız ve teknolojinin avantajlarını kullanarak sektördeki liderliğimizi sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz, çeyrek asırlık tecrübemizi genç neslin enerjisiyle birleştirerek, kaliteli ve estetik ürünler sunmak, şeffaf, adil ve sorumluluk ilkelerine bağlı kalarak dürüst ticaret anlayışını benimsemektir. Kalitemizden ödün vermeden, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında endüstriyel mutfak sektöründe öncü firma olmayı hedeflemekteyiz.

Ar-Ge merkezimizde mühendislerimiz ile yapılan çalışmalar sonucunda, ürünlerimizin dünya standartlarına uygunluğunu sağlamaktayız. Otel, restoran, fırın, bar, pastane, dondurma dükkanı, kafeterya, okul veya hastane gibi çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm endüstriyel mutfak, büfe, et kesme-işleme makineleri ve diğer ekipmanları yerli üretim farkıyla sunmaktayız.

Profesyonel ekibimizle her geçen gün artan tecrübemizle, sizlere güvenilir ve en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Misyonumuz, estetik ve yenilikçi ürünler sunarak, endüstriyel mutfak deneyimini daima daha iyi bir seviyeye taşımaktır.

Vizyonumuz
Misyonumuz
Whatsapp
Bizi Arayın